RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)

Çmimi: Me Marrveshje
RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)

Detajet

Postuar
16 prill 16:24
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Rr.Rifat Berisha.
Shtepia eshte 2 katshe.
Shtepia ka 320m2 dhe ka 4.14Ari oborr.
Kati 1 :Sallon Kuzhine ,2 Dhoma Gjumi ,Banjo dhe Depo.
Kati 2 :4 Dhoma Gjumi dhe Banjo poashtu njera dhome gjumi ka brenda dhe banjon e vet dhe dhomen per garderobe.
Shtepia poashtu ka garazhden me qasje nga jasht dhe nga kuzhina.
Shtepia ka nxemjen qendrore ne toke.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103


Shpallje te ngjashme