Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)306/18

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)306/18

Detajet

Postuar
16 prill 16:28
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi e Gatshme per Banim:

Shtepia ka 3.75 ari oborr dhe shitet me mobilje me te gjitha gjerat.

Shtepia eshte e gatshme per banim dhe ka Sallon,Kuzhine,4 dhoma gjumi,2 banjo.

Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: [email protected]

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103