Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18

Detajet

Postuar
16 prill 16:26
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shiten 2 Lokale mbrapa Shkolles Gjon Sereqi:
Lokali 1:119 m2
Lokali 2:109 m2
Lokalet kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103