Apartament ne Pallatin prane Kinoteatrit

Çmimi: Me Marrveshje
Apartament ne Pallatin prane Kinoteatrit

Detajet

Postuar
7 qershor 09:18
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
176 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet apartament ne lagjen \"Kastriot\", 176 metra katror, kati i katert ose kati i dyte i banimit. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te rendesishme te qytetit dhe mund te perdoret per banim dhe per biznes. Adresa: Rruga \"Ramiz Aranitasi\" mbi bar Grand.
Cel: 0696364400