Shitet apartament 1+1 me cmim oferte

Çmimi: 32.000 €
Shitet apartament 1+1 me cmim oferte

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
70 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, i cili ndodhet prane ish-qtu Fier dhe perballe tregut te ri te fruta-perimeve. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet sic eshte, mobilimi eshte i shtrenjte dhe cilesor, pllakat jane shume cilesore, dhe dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket.
Pallati eshte i ri, punimet jane moderne dhe shume cilesore. Ne rast pagese ne 2 keste, pagesa eshte 32,000 euro, ndersa me pagese direkte shuma eshte 30,000 euro.