Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove

Detajet

Postuar
26 maj 19:42
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove. Dyqani ka podrumin, katin e pare dhe katin e dyte, gjithsej 150 metra. Eshte i ndertuar me cilesi te larte dhe eshte i gatshem per cdo lloj biznesi. Kontaktoni ne kete numer per informata me te hollesishme. Cmimi me marreveshje


Shpallje te ngjashme