LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16

Çmimi: Me Marrveshje
LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2  /123/16

Detajet

Postuar
4 shkurt 02:18
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shiten: Banesat
Kuadratura: 119.60m2, 93m2, 99.80m2,130.40m2,95.4m2.
Katet; Të ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,Lidhja e Prizrenit
Investitori: Vizioni-S
Funksionalizohen:Në fund te vitit 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme