Shitet Baraka

Çmimi: 3.500 €

Detajet

Postuar
23 gusht 10:13
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet baraka 50 metra katrore, baraka posedon sistemin e rrymes, izolimit si dhe mund te qmontohet per transport.

Qmimi i negociushem.

Per me shum informata :
044322099
Viber +37744322099


Shpallje te ngjashme