Garazh
Gjilan

Garazh në shitje në Gjilan

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjilan Dje, 08:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA
  Garazh

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjen

  Gjilan 23 janar 07:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  Garazh

  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjilan 19 dhjetor 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Baraka trafik kiosk
  Garazh

  Baraka trafik kiosk

  shitet baraka ne gjendje shum te mir e pershtatshme per roje ose kiosk per info te tjera ne viber

  Gjilan 2 nëntor 15:01
  280 €
 • 0 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka 50 metra katrore, baraka posedon sistemin e rrymes, izolimit si dhe mund te qmontohet

  Gjilan 10 tetor 12:07
  3.500 €
 • 3 foto
   Shitet Trafika 10 * 5 metra
  Garazh

  Shitet Trafika 10 * 5 metra

  Shitet Trafika , 50 metra katrore, 10 metra gjatesi dhe 5 metra gjeresi, baraka posedon sistemin e r

  Gjilan 10 tetor 12:07
  3.500 €
 • 3 foto
  Derë e Garazhës
  Garazh

  Derë e Garazhës

  Shitet Dera e Garazhës e përdorur por e rujtne. ngjyrë e bardh me dimenzione 260 x 220 cm .

  Gjilan 5 shtator 11:29
  159 €
 • 0 foto
  Dyer per Garazh
  Garazh

  Dyer per Garazh

  Dera e 1; E gjate 3m 70cm, E larte 2m 25cm. Dera e 2; E gjate 3m 55cm, E larte 2m 25cm.

  Gjilan 2 gusht 12:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dyer per garazha
  Garazh

  Shes dyer per garazha

  Shiten 4 dyer per garazha jan ne gjendje te rregullt. Dy jan 3.50m gjersi—4m lartsi Dhe dy jan 4.6

  Gjilan 15 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand
  Garazh

  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand

  Shes Dyr Garazhe Automatike me Telekomando te ardhur nga zvicrra te reja ne Paket Qmimi 500 € Tel +3

  Gjilan 4 korrik 20:11
  500 €
 • 1 foto
  Kiosk ......Barak
  Garazh

  Kiosk ......Barak

  Shitet Kioska 3×2 e lehte per montim

  Gjilan 29 qershor 16:32
  320 €
 • 1 foto
  Shitet dera e garazhdes
  Garazh

  Shitet dera e garazhdes

  Dera e garazhdes ne shtije e importuar nga zvicra,e ruajtur dhe pothuajse e paperdorur. CMIMI SIPAS

  Gjilan 9 qershor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr garaze
  Garazh

  dyr garaze

  shiten dyrt e garazes shum pak te perdoraura dimensioni 5 metra e 20 me 2 . 20

  Gjilan 2 qershor 22:30
  400 €
 • 1 foto
  zyre barak
  Garazh

  zyre barak

  Shitet zyre barak ne gjendje shume te mire posedon klim instalimin elektrik dritere te plastikes m

  Gjilan 27 maj 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  Garazh

  Dyer per garazhda

  Shes dyer te garazhdes gjatsia 3 metra kurse gjersi 2 m,ne gjendje te mirë

  Gjilan 17 maj 22:01
  100 €
 • 2 foto
  Shes deren e garazhes
  Garazh

  Shes deren e garazhes

  Shes deren e garazhases thuaj se e re 3×3.2m

  Gjilan 11 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri
  Garazh

  Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri

  marojm veranda dhe mbuloja te terasave dekorative nga druri sipas deshires dhe vendit qe posedoni dh

  Gjilan 5 prill 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Montazh per garazh

  Gjilan 5 prill 01:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  autolarje
  Garazh

  autolarje

  oshte ne rregull siq shihet ne foto osht e ndertuar nga hekur mund te perdoret si garazhd etj per me

  Gjilan 3 prill 16:31
  2.100 €
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Gjilan 2 prill 13:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  montim sevisim
  Garazh

  montim sevisim

  Montojm te gjith matorrat e dyrve te oborrit me 2 krah dhe rreshqites po ashtu montojm dhe servisojm

  Gjilan 2 prill 13:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  montim servisim
  Garazh

  montim servisim

  Montojm dyr automatike per garazha te gjitha llojet po ashtu montojm motorra per dyr te oborrit rrs

  Gjilan 2 prill 13:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kjosken
  Garazh

  Shes kjosken

  Shes kjosken per asrye se e kam mbyll kjoskamshte ne gjendje te mir posedon rafta dhe rryme brenda

  Gjilan 1 prill 09:17
  450 €
 • 2 foto
  Garazhe autolarje
  Garazh

  Garazhe autolarje

  Shitet Farah a prej 96 m2 endertuar para 3 viteve Ka edhe rafta per renditje te gomave

  Gjilan 31 mars 18:13
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet Raftat per goma
  Garazh

  Shitet Raftat per goma

  Shitet Rafti per palimin e gomav (hotel goma) 400m2 viber 0038345274477 ndrrohet me vetur

  Gjilan 31 mars 17:26
  6.500 €
 • 0 foto
  shitet dera e garazhes
  Garazh

  shitet dera e garazhes

  shitet dera e garazhes 194cm e larte dhe 250 cm e gjere ( 194-250)

  Gjilan 31 mars 08:22
  70 €
 • 0 foto
  Garazhë Parkim
  Garazh

  Garazhë Parkim

  Shitet Garazhë Parking te Banesa Agro Hermes4 afer Sacionit te Policis rruga per ne ETC qmimi € 11,5

  Gjilan 30 mars 16:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jepet lokali me qira 20 metra afer Xhamise vogel
  Garazh

  Jepet lokali me qira 20 metra afer Xhamise vogel

  Jepet lokali me qira 25 metra katror + Wc. Lokali i ploteson te gjitha kushtet elementare, dhe gjend

  Gjilan 29 mars 19:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  dyer
  Garazh

  dyer

  Shesim dyrë të oborrit me matrial të aluminit, jonë me garancion prej fabrikes, qmimi me marrveshje,

  Gjilan 15 nëntor 23:45
  Me Marrveshje