?Okazionn vw caddy maxi 2009 1.9 TDI me dogane.?

Çmimi: 8.300 €
?Okazionn vw caddy maxi 2009 1.9 TDI me dogane.?

Detajet

Postuar
15 mars 06:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet volkswagen caddy maxi 1.9 TDI i 2009 , i sapo ardhur nga belgjika , me dogane te paguar , makina posedon xhama te erret mbrapa , 179.000 km origjinale , makina eshte shume e paster dhe e bukur. Makina ka cdo gje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Makina ndodhet ne fushe-kruje prane karburant Eri.
Mund te na telefononi ne kete numer telefoni : 355683700587 . Ju lutem telefonata serioze .
Cmimi : 8300 € i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme