LAGJE E RE GREEN PARK RESIDENCE LIPJAN

Çmimi: Me Marrveshje
LAGJE E RE GREEN PARK RESIDENCE LIPJAN

Detajet

Postuar
1 prill 20:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Modeli
111
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

“Green Park Residence” është një kompleks i ri banesor që po ndërtohet në Lipjan në formë të një lagjeje private, në rrugën “Sadik Shala”, i cili do të ofrojë kushte të veqanta dhe shumë të volitshme për banorët që do të kenë privilegjin për të qenë pjesë e “Green Park Residence”. Rehatia, komoditeti, privatësia dhe hapësirat e mëdha me gjelbërim janë vetëm disa nga karakteristikat e lagjes.
Nese doni që të jeni pjesë e një lagjeje moderne që i përshtatet të gjitha nevojave të një familjeje, atëherë ejani dhe bëhuni pjesë e lagjes me atraktive në vendin tonë “Green Park Residence”
TIPET E BANESAVE 👇
87.67
92.54
105.65
114.98
115.65

Ju mirëpresim!
+383 49 375 251 VIBER & WHATSAPP