NE SHITJE BANESAT #LIPJAN ? 111m

Çmimi: Me Marrveshje
NE SHITJE BANESAT #LIPJAN ? 111m

Detajet

Postuar
15 qershor 18:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
111 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

NE SHITJE BANESAT #LIPJAN
📍 111m
➡️ QENDRIMI DITOR
➡️ KUZHINA
➡️ DHOMA GJUMI
➡️ DHOMA GJUMI
➡️ DHOMA GJUMI
➡️ BANJO
➡️ DEPO
➡️ KORIDOR
➡️ BALLKAN
➡️ WC

📍 Kompleksi banesorë posedon
📍 Këndin e lojrave për fëmijë. -
📍 Shetitoren 6,000 m2 gjelbërim. -
📍 Parking nëntoksorë. -
📍 Sigurim fizik 24 orë. -
📍 Kamera të sigurisë 24 orë.
📍 Ambient shumë i qetë për banim.
📍 RESTAURANT
Na shkruani ne viber , dhe caktoni takimin tuaj !
📞 +383 49 375 251 VIBER

RIADI SH.P.K ✔


Shpallje te ngjashme