SHITEN BANESAT 84.44 m2

Çmimi: Me Marrveshje
SHITEN BANESAT 84.44 m2

Detajet

Postuar
1 shkurt 10:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
8444 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

SHITEN dy banesa në Lipjan
REF: B72/17/SH

✓ Kati 3 dhe i 4
✓ 84.44 m2
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 2 dhoma gjumi
✓ Banjo + wc
✓ Ballkon
✓ Depo


- Çmimi : 420 € m2


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
[email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2


Shpallje te ngjashme