SHITET BANESA NE LIPJAN 60 M2

Çmimi: 21.500 €
SHITET BANESA NE LIPJAN 60 M2

Detajet

Postuar
28 janar 07:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET banesa në Lipjan
REF: B74/17/SH

✓ Kati 6
✓ 60 m2
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 1 dhomë gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon


- Çmimi : 21,500 €

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
[email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2


Shpallje te ngjashme