RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

Çmimi: Me Marrveshje
RINI-IPET  ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

Detajet

Postuar
3 shkurt 01:41
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes dhe 400m2 kati-1- i gatshëm për punë me parking të mjaftushëm për shumë veprimtari biznesi si : depo,markete,auto pjes, sallon vetura, sallon tepihav,sallon mobileve etj
qmimi me marrveshje

Për qeradhenje është autorizuar Agjensioni i Patundeshmëris "Rini"
tel: (viber)+37744/299-230, +38649/305-482
e-mail: [email protected],

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tone
Rruga: Shqipëria, përball stacionit policor afër procredit bank, Lipjan.

Për ti shikuar ofertat tona në gjithë Kosovën ne faqen merrjep ne rubrikën (cfar kërkon) shenoni RINI.


Shpallje te ngjashme