Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin

Çmimi: 250.000 €

Detajet

Postuar
10 maj 19:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Shitet fabrika (per Pelet) 600m2 objekt , 34Ari truall ne Dobratin

Si dhe ndaras shiten dhe Makinat per pelet ( e gjithë vija e peletit) cmimi: per makinerin :130.000Euro

çmimi:250.000Euro

Nr.kontaktues:
044/301-283;
045/904-893
044/670-608 (viber & whatsapp)

Të gjitha shpalljet tona mund t\'i gjeni në:
E-mail:[email protected] ose Agjensioni Ylli / Real Estate