OKAZION! 1+1+Garazhd Apartament Shenepremte-Divjak

Çmimi: 20.000.000 Lek
OKAZION! 1+1+Garazhd Apartament Shenepremte-Divjak

Detajet

Postuar
3 prill 14:37
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
54 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament i kompletuar ne gjendje shume te mire 1+1 dhe Garazhd per makinen. Apartamenti ndodhet ne fshatin Shenepremte bashkia Divjake. Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore te fshatit e cika eshte e shtruar me asfalt. Shtepia shitet per arsye emigrimi. Disponojme te gjitha letrat e shtepise dhe nuk ka asnje problem. Ndodhet ne nje zone shum te mire dhe te qete. Cmimi eshte 20Milion leke. Per me shume kontaktoni ne numrin 0692022402.


Shpallje te ngjashme