Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

Detajet

Postuar
21 shkurt 14:03
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
640 m²
Modeli
Seri 5

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon. Ne katin 5 Pallati Ndodhen ne Shetitoren e Stadiumint 300 metra Nga rrotondo e Ish Plasmasit dhe 250 Metra Nga Stadiumi dhe 1 Km nga qendra e Lushnjes . Per cmime dhe info Kontakt : +355682043111


Shpallje te ngjashme