Shitet shtepi me 12 dylym toke

Çmimi: 80.000 €

Detajet

Postuar
3 prill 18:04
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
120
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet shtepi me 4 dhoma dhe 12 dylym toke.Toka eshte ne dy pjes ,10 Jan bashke me shtepin dhe 2 jan ne vend tjeter.Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000 .Mund te jepet edhe me qera.Cmimi 80000€ose 150€ ne muaj


Shpallje te ngjashme