Shtëpie ne Lushnje

Çmimi: 32.400 €
Shtëpie ne Lushnje

Detajet

Postuar
2 prill 14:52
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
385 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitje prone
Tokë ,truall dhe shtëpi një katëshe me taracë
-Trualli në pronësi 385 m²
-Shtëpia 128m² disponon 4 dhoma,2 ballkone,2 banjo, me baçe dhe e rrethuar me mur avllie (me ujë dhe me drita)
Pronësitë janë me të gjitha dokumentat ligjore
Çmimi minimal 32000 €
Adresa
Lagjia Kongresi i Lushnjes Rruga e Xhamisë ,lart për në kodër,mbi zyrat e Ish-frutores,përballë Depove të Ujit
Kontakt 0696282562
0694784130


Shpallje te ngjashme