shitet shtepi e kompletuar

Çmimi: 120.000 €
shitet shtepi e kompletuar

Detajet

Postuar
12 qershor 15:32
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
250 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallone, 3 tualete, verande, sofite dhe vendparking me cati.
Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte siguruar me sistem uji 24ore, shtepia shitet e kompletuar sic e shiheni ne foto.


Shpallje te ngjashme