shitet shtepi okazionnn

Çmimi: Me Marrveshje
shitet shtepi okazionnn

Detajet

Postuar
16 shtator 21:47
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

shitet shtepi okazion .shtepia esht 100m2 dhe ka 700 m2 tok per meshum info tel ne nr e telefonit ose wp


Shpallje te ngjashme