shitje shtepie me truall

Çmimi: 10 Lek

Detajet

Postuar
20 prill 22:40
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
148 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

shtepia 148m2 ndodhet ne nje truall 2500m2, me400m2 lemona,80 rrenje ullinj dhe shume peme te tjera,dhe mandra rreth qarke truallit.


Shpallje te ngjashme