shtepi private ne fshatin gorre lushnje OKAZION...

Çmimi: Me Marrveshje
shtepi private ne fshatin gorre lushnje OKAZION...

Detajet

Postuar
9 gusht 09:10
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Adresa: Autostrada lushnje fier km 7 fshati gorre , 60 metra larg autostrades nje okazion me shum.Shtepia posedon dokumentacion te rregullt me certifikat pronesie.Nga 465 metra trualli ne te cilat 110 metra esht shtepia 2+1 me kuzhin dhom pritje te perbashket.Nese klienti deshiron opsion plus dhe toke are, perballe shtepis shiten dhe 3 dylym toke ku gjithcka posedon certifikat te rregullt pronesie ku klienti munt te zgjedhi nese do vetem shtepin, ose shtepin me gjith toke are.Aktualisht shtepia esht e banueshme nga nje person , prind i cili do largohet tek femijet e tije ku esht dhe arsyeja pse shtepia shitet.Pozicionimi i shtepis pran autostrades eshte nje okazion me shum nga benefitet nese klienti ka plane per me shum.Ne lidhje me cmimin ,ose cdo pyetje paqartesi nga ana juaje jeni te mirpritur te shikoni nga afer , gjithashtu kontaktoni dhe ne nr e telefoni. 0694607422 Faleminderit


Shpallje te ngjashme