Ulese salloni

Çmimi: 220 €
Ulese salloni

Detajet

Postuar
18 maj 21:52
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Ulese salloni nga lekura. Eshte ne gjendje te mire, perpos qe shfrytezohet si ulese, gjithashtu mund te shtrihet dhe shfrytezohet per fjetje. Pjesa e poshtme hapet dhe mund te shfrytezohet per te lene gjera.
Cmimi eshte i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme