AGENCY HOME VIP SHETË 2 shtepi me 4 ari troll në PEJË 64.000 mij ero

Çmimi: 64.000 €

Detajet

Postuar
12 korrik 22:06
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
200 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

AGENCY HOME VIP-a Shetë dy Shtepi dhe 4 ari tokë ne Pejë 64.000 Ero

Home Vip shetë dy shtepi me 4 ari Trollë ne Qytetin e Pejës të Stacioni i Atobusave .pikrishtë mbrapa Ish Pro credit Bank .
Trolli eshtë pronë Shqipetare 1/1 perkthimi i menjëhershem te Noteri Pejë .
trolli ka nje pozit shumë te bukur dhe ndodhet në një lagje urbanistike dhe shumë te qetë
Shtepit posedojnë Ujë,Rrymë,Kanalizimë,Internet ,Kabllovikë .
Shtepit janë nje katshe dyjatë .
reditja e shpis nr 1
2 dhoma gjumi
1 Sallon me kuzhinë
1 Banjo
1 Koridorë
1 Terasë

Renditja e shtepia Nr -2

2 Dhoma të gjumit
1 Sallon më kuzhinë
1 Banjo wc
1 Koridorë
1 Shpajzë
1 Terasë ballkon madhë
1 Terasë Ballkon te vogël

Andaj ju klientë te nderuar qe deshironi ti keni ne posedim dy shtepi me 4 ari trollë në qytetin e pejës ja mundesija per ju

Qmimi eshtë shumë i Arsyshem per vetem 64.000 mij Ero .

—— A G E N C Y - H O M E - V I P ——
Të interesuarit mund të na kontaktojnë .
Në +383/49-699964 viber tango WhatsApp .
Në +383/44-699964 viber tango WhatsApp .
Në Skype Agency home vip Kosovo
Në facebook Home Vip-a
Në Email [email protected]
Apo në zyret tona ju faliminderit nga
HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të Mdhenjët në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri,Maqedoni etj.
ju Mirpresim në gjdo kohë ne Punojmë
24/orë Per ju .
Faliminderit Respekt .,
Nga staffi Home Vip-a .