➡️SHITET shtëpia me 2.80 ari tokë.

Çmimi: 130.000 €
➡️SHITET shtëpia me 2.80 ari tokë.

Detajet

Postuar
11 shkurt 18:18
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
1 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Kodi 238

➡️SHITET shtëpia me 2.80 ari tokë.
📌Shtëpia gjendet në Pejë,në lagjen Kapeshnicë(150m larg qendrës së qytetit)
➡️Shtëpia ka oborrë para dhe prapa shtëpisë,podrum dhe ballkonë.
👉ÇMIMI 130000€

☎️Për më shumë info kontaktoni në Agjensionin e patundshmërive EN&KA ;
📲045569599
📲049203014