Kemi kuka te kamionetave dhe te kombave

Çmimi: Me Marrveshje
Kemi kuka te kamionetave dhe te kombave

Detajet

Postuar
3 shkurt 22:41
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kemi kuka te kamionetave dhe kombave kemi kuk te kamionetes dhe kombave Mercedes-sprinter Lt T4 Iveco
Lt iveco T5 T4 mercedes-sprinter krafter kamionet


Shpallje te ngjashme