Transport Me Shliper, KRAN t\'Fort EUROSHPED1

Çmimi: Me Marrveshje
Transport Me Shliper, KRAN t\'Fort EUROSHPED1

Detajet

Postuar
25 qershor 20:05
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Scania
Modeli
R380 #LA

Përshkrimi

Transport me shliper deri 25t me rimorkio speciale Ngarkim Shkarkim e sendev me pesh të madhe ME KRAN
#EUROSHPED1 Transport Me Kran(vinc) kryen keto sherbime ne ter teritorin e Kosoves:
-Transportin dhe ngritjen e kapriatave të mëdha
-Transportin e kontinjerve 12metra
- Transport i kontinierve, gjerneratorve etj.
- Vendosjen e Kapriatave , shtyllave elektrike etj.
- Ngritjen e Sillosev, reklamave, klimave te ndryshme etj.


Shpallje te ngjashme