Transport Dhe Shërbime Me KRAN,Korpë,24h'EUROSHPED

Çmimi: Me Marrveshje
Transport Dhe Shërbime Me KRAN,Korpë,24h'EUROSHPED

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:20
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI NE 6t(ton),PUNOJM EDHE ME KORP TEL:044-169-673 OSE 049-169-673 EUROSHPED1 JU MIPRESIM


TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:[email protected] Ju MIRPRESIM
:Facebook:Auto Vinq-Euro Shped1


Shpallje te ngjashme