Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines

Çmimi: Me Marrveshje
Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines

Detajet

Postuar
30 mars 23:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Leshohet lokali me qera ne qender te Prishtenes me saktesisht perbal restoran Pishat.Lokai posedon 77m2 ndriqim profesional si dhe e ngjyrosur tash.Lokali posedon edhe dokumentacionin e duhur.Lokali konsiderihet edhe per shitje.Cmimi i qeras mund te diskutohet


Shpallje te ngjashme