Lokali me qira, leshohet lokali me qira

Çmimi: 150 €
Lokali me qira, leshohet lokali me qira

Detajet

Postuar
11 shkurt 09:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjendet në Prishtinë, në lagjen Kalabria në ndërtesat e “Lesna”-s, dhe i ka 18,00 m²


Shpallje te ngjashme