Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA

Çmimi: 2.500 €

Detajet

Postuar
8 shtator 16:52
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash ,ne rrugicen perballe salles 1 Tetori. Objekti ku ndodhet lokali eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne pranvere te vitit 2020.

Kodi:3061

Kontakti: 049157113 049445711 044556777


Shpallje te ngjashme