Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2

Çmimi: 1.500 €
Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2

Detajet

Postuar
2 prill 12:50
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten dy lokale në lagjen Kalabria/Emshir te Kullat e Arabve (përballë Gjelltores Nazi).
Siperfaqja: 24.51 m2 dhe 21.36 m2.
Kati përdhesë.
Lokalet janë ngjitur me njeri tjetrin dhe mund të shiten bashkë ose ndaras, me 4 garazha të cilat mund të lidhen me lokale.
Garazhat shiten veqmas ose të përbashkëta me çmim 5,000 € për garazhë.

Çmimi për lokal : 1,500 €/m2.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri


Shpallje te ngjashme