OKAZION Apartament 2+1 120m2 ,pamje ballore nga deti

Çmimi: 98.000 €
OKAZION Apartament 2+1 120m2 ,pamje ballore nga deti

Detajet

Postuar
11 qershor 11:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
120 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe me pamje te bukur nga deti me siperfaqe totale 120 m2..Apartamenti eshte i organizuar ne:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,2 tualete dhe nje ballkon te madh.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.


Shpallje te ngjashme