OKAZION apartament 2+1 115m2

Çmimi: 74.000 €
OKAZION apartament 2+1 115m2

Detajet

Postuar
12 shtator 10:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
115 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen butrinti ne Sarande.Prona ndodhet mbi rruge kryesore prane cdo sherbimi te nevojshem dhe 5 minuta distance nga plazhi.Ka siperfaqe te pergjithshme 115m2 dhe eshte e perbere nga:2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 2 tualete.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.