Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

Çmimi: 68.000 €
Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

Detajet

Postuar
5 mars 14:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrojme per shitje Apartament me pamje ballore nga deti ne nje ndertese te re,pozicionohet ne rrugen "Butrinti".Ndodhet në katin e 2-të afër rrugës kryesore, vetëm 20 metra larg nga deti. Prona ka një sipërfaqe totale prej 60 m2 dhe është e organizuar nga 1 dhomë gjumi, 1 sallon dhe guzhinë të përbashkët, 1 ballkon me pamje nga deti dhe 1 tualet.Zona është e qetë, e zhvilluar dhe shumë e preferuar nga vendasit dhe të huajt. Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme.Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie te rregullt.Kontaktoni me ne per me shume informacione ose per nje vizite te prona.


Shpallje te ngjashme