Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

Çmimi: 220.000 €
Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

Detajet

Postuar
24 gusht 12:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re me pamje te mrekullueshme nga deti.Eshte i organizuar nga 1 guzhine e vecuar nga salloni,2 dhoma gjumi,3 ballkone,3 tualete(ku ne njeren prej tyre ka dhe 1 sauna) Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 180 m2, ofrohet e mobiluar plotësisht Zona është e qetë, e zhvilluar dhe shumë e preferuar nga vendasit dhe të huajt. Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme
Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt të pronësisë. Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të kontaktoni.