Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande

Çmimi: 64.000 €
Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande

Detajet

Postuar
14 shtator 12:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Apartament 1 +1 me pamje nga deti , afër shëtitores kryesore. Prona ndodhet ne "rrugën Skenderbeu" dhe eshte e mobiluar. Ndërtimi i ri dhe me cilësi të lartë në një zonë të qetë, 5 minuta distance me kembe nga plazhi, ka një sipërfaqe totale prej 67 m2. Përbëhet nga: një dhomë gjumi, një sallon& kuzhinë e perbashket, një tualet dhe një ballkon të madh me pamje anesore nga deti. Kontaktoni me ne për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë.