Shitet apartament 1+1

Çmimi: 30.000 €
Shitet apartament 1+1

Detajet

Postuar
31 mars 21:49
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
55 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ka siperfaqe totale 55m2 dhe eshte i perbere nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,tualet dhe 1 ballkon na kontaktoni per informacione te metejshme.