Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande

Çmimi: 57.000 €
Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande

Detajet

Postuar
21 shkurt 10:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer kompleksit Santa quaranta ne katin e pare dhe eshte i pajisur me certifikat pronesie.Prona ka siperfaqe totale 67 m2 eshte e mobiluar dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon me kuzhine te perbashket,1 ballkon dhe 1 tualet.Per te vizituar te pronen jeni te mirepritur prane zyres tone.


Shpallje te ngjashme