Shitet apartament 2+1 ne Sarande

Çmimi: 66.000 €
Shitet apartament 2+1 ne Sarande

Detajet

Postuar
4 mars 11:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen butrinti ne zonen qe preferohet me shume dhe nga te huajt.Apartamenti ndodhet ne katin e pare,ka siperfaqe totale 70m2 dhe eshte i perbere nga :2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona