Der e hymjes

Çmimi: 200 €

Detajet

Postuar
23 nëntor 20:22
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Der e hymjes e drurit e perdorur ne gjendje te rregully me 2 qelsa
Dera eshte kualitet i lart dhe eshte bler e re 650 euro po tash e kom ndrru e skom perdorim per ta
Dera se eshte e perdorur ana ku i ka ra dielli i ka humbur pak ngjyra por me nje llak duket si e re


Shpallje te ngjashme