Kuzhin shu e rujtum thuj e re

Çmimi: 390 €
Kuzhin shu e rujtum thuj e re

Detajet

Postuar
28 mars 22:28
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Kuzhina esht e perdorur 3 vjet po essht pasnje grrith shum e rujtur. esht ne kandin el ka gjatsi 3.80 gjersi standart ki dhe fotot per pamje


Shpallje te ngjashme