Tavolin buke

Çmimi: 165 €
Tavolin buke

Detajet

Postuar
16 shkurt 23:20
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shes tavoline e bukes shum e mir dhe pak e perdorur eshte dru i fort e ardhur nga italija arsyja e shitjes renovim


Shpallje te ngjashme