Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

Çmimi: 65 €
Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

Detajet

Postuar
7 shtator 17:11
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Kreveta punojm sipas, porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje person dhe per dy persona na kontaktoni per meshum rreth ofertave nr.044920723 +38344920723separe


Shpallje te ngjashme