IPAD AIR 2 16GB ME SIM GJENDJA 10/10 (POSTA FALAS)

Çmimi: 250 €
IPAD AIR 2 16GB ME SIM GJENDJA 10/10 (POSTA FALAS)

Detajet

Postuar
18 maj 15:19
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

IPAD AIR 2 INCH 16GB ME SIM CARD NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ,Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore.pagesa behet kur e merr telefoni ne dore.Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga mine peza perball hotel tafaj ose na vizitoni ne Istragram & facebook @edi_phones
+355685606609