LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1

Çmimi: 15.000 Lek
LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1

Detajet

Postuar
14 qershor 16:14
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1 INCH WIFI SUPER TABELT Shoqerohet me karikues dhe kufje .Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore.pagesa behet kur e merr telefoni ne dore.Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga kavajes perball bllokut te amasadave ose ish volkswagen.na vizitoni ne Istragram & facebook @edi_phones +355685606609


Shpallje te ngjashme