SUPER [email protected] HP ZBOOK 17 i7-4910MQ

Çmimi: 799 €

Detajet

Postuar
2 prill 09:58
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

LAPTOP HP WORKSTATION ZBOOK 17
CPU i7-4900MQ 2.9 GHZ
RAM 16 GB DDR3
SSD 256 GB
VGA NVIDIA QUADRO K4100M 4 GB DEDIKUAR (16 GB SHARED)
LCD 17.3\'\' FULL HD
JEPEN DHE ME KESTE ME KART ID
GARANCIA 6 MUAJ
INPORTUAR NGA GJERMANIA
CEL-0682082012