Salle interneti

Çmimi: 950 €
Salle interneti

Detajet

Postuar
4 shkurt 18:27
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi
0666074476